Flextra werkt... duurzaam in techniek
Flextra werkt... duurzaam in techniek

Flextra Techniek & Metaalconservering

Flextra Techniek & Metaalconservering is in 1997 opgericht door echte vaklieden uit de branche, met het besef dat vakmanschap schaars zou worden. Deze branche is een zeer conjunctuurgevoelige sector met pieken en dalen. Flexibiliteit en kwaliteit van vaklieden speelt hierbij een grote rol. Niet voor niets is Flextra voor vele  bedrijven de vaste partner voor het leveren van deze vaklieden.

 

Wij kennen onze opdrachtgevers door en door en bieden onze werknerms steeds opnieuw interessante en langdurige opdrachten bij gerenommeerde technische bedrijven in de discipline werktuigbouwkunde en elektrotechniek.

 

Flextra Techniek en Metaalconservering is binnen de Flextra-Groep gericht op het inzetten van ervaren vaklieden die al jaren voor ons werken in de metaal (conservering), de installatietechniek en de industrie.

 

De dienstverlening omvat; Uitzenden en pay-rolling. Veelal resulteert onze dienstverlening in een uiteindelijk vaste aanstelling.

 

Het Flextra concept werkt! Snel inspelen op de marktvraag,  permanente ontwikkeling van medewerkers en flexibiliteit, zo bent u altijd voorbereid op; pieken, dalen én ziekteverzuim.

 

Flextra weet gericht de werknemer in te zetten die aansluit op uw vraag. Op kantoor spreken wij uw vaktaal, kennen de verschillende disciplines en omstandigheden in de branche, de problemen maar vooral de oplossingen.

Vanuit het oogpunt van gebrek aan voldoende ervaren Nederlandse vaklieden hebben wij inkoopkanalen in Duitsland, Polen en Hongarije. We leiden de mensen op om op technisch gebied volgens de Nederlandse normen en maatstaven te  kunnen werken

 

Ook voor de ondersteuning van uw projecten of de invulling van (tijdelijke) vacatures in andere functies binnen eerdergenoemde discipline en specialisaties zijn wij u graag van dienst.

 

Bent u op zoek naar vakbekwaam personeel?  Neem dan direct contact op met uw  partner binnen Flextra Techniek & Metaalconsevering. Door naar u te luisteren en aandacht te hebben voor onze werknemers ontvangt u de dienstverlening die u verlangt en bij u past.

 

 

Contactpersonen:

 

Hoofdkantoor Barendrecht:

 

 

Halime Janset Dinler

06- 54 31 69 23

janset@flextra.nl

 

Anton Oudshoorn
+31(0)6- 11 37 02 90

anton@flextra.nl

 

Johan ter Horst
+31(0)6 39 11 44 88
johan@flextra.nl

 

Michel Kapoen
+31(0)6 55 55 51 67
michel@flextra.nl

 

Kantoor Tilburg:

 

Dennis Broos
+31(0)6 46 42 12 16
dennis@flextra.nl

 

Michel Langenhuijsen

+31(0)6 44336244

michell@flextra.nl

 

Kantoor Groningen en Friesland:

 

Rob Setrodinomo

Regiomanager Noord

+31(0)6 27 44 44 67

rob@flextra.nl

 

Kantoor Gelderland:

 

Walter Janssen

+31(0)6 18 49 89 19

walter@flextra.nl

 

Kantoor Regio Utrecht

 

Erik van de Steeg

+31(0)6 39 11 44 77

erik@flextra.nl

 

Kantoor Regio Oost

 

Paul Bisschops

+31(0)6 48 17 84 73

Paul@flextra.nl