De grootste specialist in vakschilders!
De grootste specialist in vakschilders!
De grootste specialist in vakschilders!

Flextra - vacatures voor schilders door heel Nederland

 

Een echte schilder herkent u aan de wijze waarop hij zijn kwast in zijn hand houdt, de snelheid van het besnijden, de volgorde van werken en zijn materiaalkennis. Een schilder weet wanneer er met alkydhars- of acrylaatverf moet worden gewerkt. Maar er komt meer bij kijken; vooruit denken, inzicht, het juiste werktempo, zelfstandigheid, de collegialiteit om samen te werken en de flexibiliteit om de juiste behandeling te geven die de opdrachtgever vraagt. Allemaal zaken waar Flextra op selecteert.

 

Flextra Schilders is gericht op het inzetten van jong talent en vakbekwame onderhoudsschilders, nieuwbouwschilders, constructieschilders, renovatieschilders, behangers, houtrotherstellers en spuiters. Meestal resulteren onze opdrachten in een uiteindelijk vaste aanstelling bij Flextra Schilders.

 

Wij kennen onze opdrachtgevers door en door en bieden onze schilders steeds opnieuw interessante en langdurige opdrachten bij gerenommeerde schildersbedrijven. Door goed voor onze schilders te zorgen en afspraken na te komen, is Flextra uitgegroeid tot een financieel gezonde organisatie met 400 werknemers en een gemiddelde jaaromzet van 20 miljoen euro.

 

Ben jij een schilder en ben jij op zoek naar vast werk?

 

Flextra staat bekend om vast werk met waardering voor haar schilders. Wij bieden een uitstekend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een goed pensioen en goede doorgroeimogelijkheden met scholingstrajecten. Wij denken mee en vinden persoonlijke aandacht en zorg erg belangrijk.

 

Daar waar noodzakelijk voor de uitvoering van het werk en onder bepaalde voorwaarden stellen wij bedrijfskleding en gereedschap ter beschikking. Niet voor niets hebben wij een grote vaste kern schilders en opdrachtgevers waarmee wij al jaren naar wederzijdse tevredenheid samenwerken. In verband met de uitbreiding van onze activiteiten is Flextra Schilders continue op zoek naar geschikte kandidaten.

 

Wij bieden jou een afwisselende baan met ruimte om jezelf te ontwikkelen binnen een gezond bedrijf met ambitieuze groeiplannen.

 

Is schilderen jouw passie? Solliciteer dan direct:
 

 

Contactpersonen:


Hoofdkantoor Barendrecht:

 

Anton Oudshoorn
+31(0)6- 11 37 02 90

anton@flextra.nl

 

Peter Koops
+31(0)6 39 11 44 88
peter@flextra.nl

 

Michel Kapoen
+31(0)6 55 55 51 67
michel@flextra.nl

 

Kantoor Noord-Holland:

 

Michel Kapoen

+31(0)6 55 55 51 67

michel@flextra.nl

 

Kantoor Haaglanden:

 

Peter Koops

+31 (0)6 39 11 44 88

peter@flextra.nl

 

Kantoor Tilburg:

 

Dennis Broos
+31(0)6 46 42 12 16
dennis@flextra.nl

 

Michel Langenhuijsen

+31(0)6 44336244

michell@flextra.nl

 

Kantoor Groningen en Friesland:

 

Rob Setrodinomo

Regiomanager Noord

+31(0)6 27 44 44 67

rob@flextra.nl

 

Kantoor Gelderland:

 

Alco Ruisch

+31(0)6 18 49 89 00

alco@flextra.nl

 

Kantoor Regio Utrecht

 

Erik van de Steeg

+31(0)6 39 11 44 77

erik@flextra.nl

 

Kantoor Regio Oost

 

Erik van de Steeg

+31(0)6 39 11 44 77

erik@flextra.nl